Audio Solution Ceiling Mount 32-60″ for TVAM/32-60, Black
- Mounts for 32 to 60 inch Plasma, LCD and LED televisions
- Has a maximum weight of 132lbs (60kg)
- With integrated cable management routes
- Offers quality, flexibility and value
Be the first to review “Audio Solution Ceiling Mount 32-60″ for TVAM/32-60, Black” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Related products
Sale!
Smart TVs & Devices
Sale!
Smart TVs & Devices
Samsung – 50” Class U8000F Series Crystal UHD 4K Smart Tizen TV
Samsung – 55” Class U8000F Series Crystal UHD 4K Smart Tizen TV
Samsung – 43” Class U8000F Series Crystal UHD 4K Smart Tizen TV